آتروپات

زمستان زیبا اما سرد و طاقت فرسا است. رنج بردن از سوز سرما و بیماری‌های مختلف ناشی از سرما همه‌ی ما را می آزارد. مخصوصا پدر و مادرها و کودکان که بدنشان در برابر بیماری‌ها و سرما مقاومت کمتری دارد. شما با خرید محصولات گرمایی آتروپات می‌توانید با بهره‌بردن از زیبایی زمستان همیشه گرم بمانید.

آتروپات یا پد گرمایی برای تمام اعضای بدن (کمر، زانو، شانه، گردن، دست و…) تولید شده است و قابلیت شارژ دارد. این وسیله به شکل‌های مختلف می‌تواند تمام اعضای حساس به سرمای بدن شما را پوشش دهد و از درد ها و بیماری‌های ناشی از سرما جلوگیری کند.

مدل های مختلف آتروپات

آتروپات جیبی: جهت گرم نگهداشتن دستها در زمستان
اتروپات زانویی: برای کاهش زانو درد
اتروپات کمری: برای درمان کمردرد و کاهش درد مفاصل
خرید آتروپات شانه و گردن: برای درمان و تسکین درد شانه و گردن
خرید اتروپات بازویی و مچی

 رابطه سرما با درد مفاصل

استئوآرتریت یا آرتروز که یک درگیری استهلاکی مفصل است، یکی از بیماری های شایع استخوان و مفصل به شمار می رود .یکی از شایع ترین شکایات مبتلایان به آرتروز افزایش درد در سرما و رطوبت است .

شما ممکن است جزو آن دسته از کسانی باشید که عقیده دارند، درد ورم مفاصل در آب و هوا به ویژه هوای سرد تحت تاثیر قرار گیرد. برخی از بیماران تجربه افزایش درد ورم مفاصل را در روز بارانی و سرد و کاهش ورم مفاصل و درد را در روزهای گرم و خشک ذکر میکنند اما تحقیقات به عمل آمده در مورد آرتروز نشان دهنده نتایج متناقض میباشد.
به طور طبیعی هیچ فردی با سرما نباید دچار ایجاد درد و مشکل در مفاصل شود زیرا سرما فقط تشدید کننده این ناراحتی ها است و نباید آن را عاملی در بروز دردها ی مفصلی و بیماری های وابسته به آن محسوب کرد

مهمترین علت درد مفاصل در فصول سرد سال، سرمازدگی و گرفتگی عضلات است. در واقع سرمای شدید باعث می شود بدن فرد از خود انقباض نشان دهد که منجر به بروز دردهایی همچون کمردرد، زانودرد و … شود.همچنین سرما منجر به درد در سطوح مفصلی میشود، به طوری که میتوان گفت بدن نیز در برابر این موضوع عکس العمل نشان میدهد.

برای خرید این محضولا می توانید با ما تماس بگیرید