آتروپات

انواع مختلف آتروپات به همراه ارسال رایگان

برای خرید اینترنتی آتروپات می توانید با شرکت آریان طب، مرکز فروش اتروپات تماس بگیرید و پس از آگاه شدن از قیمت آتروپات آن را سفارش داده تا در کمتر از 2 ساعت این محصول در اختیارتان قرار بگیرد.

مدل های مختلف اتروپات

بسته های اتروپات به شکل های گوناگون برای تمام اعضای بدن وجود دارند. این بسته های گرمایشی برای تمامی اعضای بدن کاملا بهینه سازی شده اند تا نیازهای گرمایشی بدن را کاملا تامین کنند.

اتروپات

کاربردهای اتروپات:

این محصول میتواند به راحتی جایگزین کیسه های آب گرم قدیمی شود چون دارای معایب کیسه اب گرم از جمله سوراخ شدن و تخلیه اب و همی طور سرد شدن سریع و بزرگی بیش از اندازه نمی باشد. به علاوه بخاطر کوچکی و وجود شکل های متنوع آن می تواند برای همه اعضای بدن به صورت مخصوص به کار رود. مثلا در صورت داشتن زانو درد می توانید از اتروپات زانویی استفاده نمایید و در صورت داشتن کمر درد می نوانید از آتروپات کمری استفاده کنید. همین طور در صورت داشتن درد شانه یا گردن میتوانید از آتروپات شانه و گردن استفاده کنید. ختی اگر نیاز به گرم کردن یا گرم نگه داشتن بطری کودک تان داشته باشید می توانید از مدل چند کاره آتروپات استفاده نمایید که می تواند بطری بچه شما را گرم نگه دارد و همین طور از آن می توانید برای تسکین درد اعضای مختلف بدن مانند بازو استفاده کنید. این مدل که اتروپات بازویی نامیده می شود بسیار مناسب برای ورزشکاران و بدن سازان می باشد که دچار درد در نقاط مختلف بدن بعد از ورزش و بدن سازی سنگین می شوند.